Prodej a servis této značky byl výrobcem ukončen. Kvalitní vířivky nyní najdete zde.

Výhody vířivek
4SeasonsSpa

V jednom výrobku se málokdy spojuje tolik znalostí a lidských dovedností – prima vířivky jsou extraktem designu, funkčnosti, precizního řemeslného zpracování a úcty k přírodě…

Výhoda vířivek

ZDRAVÍ

Regenerační a relaxační účinky horké vodní lázně jsou známé již od starověku. Kombinace horké vodní lázně a intenzivní hydromasáže ve vířivce má blahodárný vliv na vaše tělo i mysl. Její účinky oceníte především při relaxaci po sportovních aktivitách nebo před spaním. Díky koupeli v horké vodní lázni docílíte také uvolnění svalů a snížení krevního tlaku.

Výhoda vířivek

RELAXACE

Vířivky 4SeasonsSpa jsou vybaveny různými typy masážních trysek z nerezové oceli. Sami si, podle vašeho přání, můžete nastavit masážní program pro intenzivní masáž určitých partií nebo lehkou relaxační masáž celého těla. Naše vířivky jsou vybaveny LED osvětlením, které umocňuje vliv koupele na vaši náladu.

Výhoda vířivek

ERGONOMIE

Ergonomický design vířivek 4SeasonsSpa zajišťuje pohodlí pro každého, bez ohledu na rozdílné tělesné konstrukce. Každá sedací i lůžková pozice má vlastní unikátní masážní sestavu, poskytující vyváženou masáž celého těla či jednotlivých partií – podle vašich aktuálních potřeb.

Výhoda vířivek

MATERIÁLY

Kabinet našich vířivek je z Kanadského cedru, jenž přirozeně odolává nepříznivým klimatickým podmínkám – což před už tisíci lety vědeli indiáni, kteří tento materiál používali pro výrobu kánoí. Skořepina vířivky je ze stálobarevného akrylátu, který je odolný proti UV záření. Akrylát nabízíme v mnoha barvách s úpravou opal (vysoký lesk) nebo mineral (matný povrch).

Výhoda vířivek

KVALITA RUČNÍ PRÁCE

Každá vířivka z naší nabídky se vyznačuje nejvyšší možnou kvalitou zpracování. Vířivky vyrábíme ručně, řemeslnými odborníky s mnohaletými znalostmi a zkušenostni. Vířivku vám vyrobíme přímo na míru! Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu a nejmodernější technologii vám naše vířivky budou sloužit mnoho dlouhých let.

Výhoda vířivek

EVROPSKÝ VÝROBEK

Vířivky vyrábíme v Evropě – žádná Čína. A ve srovnání s ostatními výrobci vířivých van věnujeme výrobě každého kusu o 30% více času. Pečlivost, se kterou přistupujeme k výrobě každé výřivky je patrná v nejmenších detailech. Před expedicí každou vířivku 24 hodin testujeme a až poté, co testy potvrdí bezchybní provoz je značka 4SeasonsSpa vypálena do cedrového dřeva – jako pečeť kvality.

Výhoda vířivek

SVĚTLO A HUDBA

Schůdky pro vstup do vířivky jsou pro vaši větší bezpečnost opatřeny 6ti barevným LED světlem. Pro ještě větší umocnění nálady během noční relaxace si můžete objednat vířivku. která bude vybavena dodatečným LED osvětlením se 6 měnícími se barvami nebo také Audio systémem.

Výhoda vířivek

ÚSPORA ENERGIE

Všechny systémy vířivek v naší nabídce jsou navrhovány tak, aby byla zajištěna co největší úspora energie. Teplota vody v lázni je udržována díky celkové pěnové izolaci, termokrytu, 18 mm cedrovému obložení a spodnímu ABS krytu. Nabízíme i jiné energeticky úsporné způsoby, jako je využití solární energie nebo napojení vířivky na ústřední topení.

Výhoda vířivek

ČISTOTA VODY

Všechny modely vířivek, které nabízíme, mají vysoce účinný filtrační systém. Čistota vody je zajišťována pomocí speciálních filtračních kartuší, ozonátoru (obohacuje vodu aktivním kyslíkem) nebo systémem UV lampy. Další alternativou může být písková filtrace, která může být nainstalována vedle vířivky nebo v jejím okolí.

VYBÍRÁTE VÍŘIVKU? PORADÍME VÁM!

kontaktujte nás
nahoru